Новини проекту
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Новини

Вітаємо колег з початком нового семестру! Наснаги Вам і терпіння!

МОН затвердило Типове положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти. Тепер директорів призначатимуть на посаду за конкурсом строком на 6 років.
Керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти призначають на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки — для особи, яку призначають на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії.
Керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду та звільняється з посади рішенням засновника (засновників) закладу або уповноваженого ним (ними) органу (п. 2 ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», далі — Закон про загальну середню освіту).
До складу конкурсної комісії входять представники:
• засновника (засновників);
• трудового колективу;
• громадського об’єднання батьків учнів (вихованців);
• громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти відповідної адміністративно-територіальної одиниці.
До участі у роботі конкурсної комісії з правом дорадчого голосу можуть залучати представників громадських об’єднань та експертів у сфері загальної середньої освіти (ст. 26 Закону про загальну середню освіту).
Одна і та сама особа не може бути керівником відповідного закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд (до першого строку включається дворічний строк перебування на посаді керівника закладу загальної середньої освіти, призначеного вперше). Після закінчення другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в іншому закладі загальної середньої освіти або продовжити роботу в тому самому закладі на іншій посаді (ч. 2 ст. 26 Закону про загальну середню освіту).
Загальні засади проведення конкурсу на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти визначає Типове положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затверджене наказом МОН від 28.03.2018 № 291 (далі — Типове положення).
Засновники закладів загальної середньої освіти на підставі Типового положення розробляють і затверджують власні положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
Які ж документи подавати для участі у конкурсі та як здійснюють конкурсний відбір?
Які документи подавати
Для участі у конкурсі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа подає такі документи, як от (п. 6 Типового положення):
+
• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
• автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
• копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
• копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
• копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
• довідка про відсутність судимості;
• мотиваційний лист, складений у довільній формі (див. Додаток).

18 червня 2018 о 15:59 | Степчук О. І. | немає коментарів

Для громадського обговорення МОН України запропонувало проект Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти
https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-tipovogo-polozhennya-pro-konkurs-na-posadu-kerivnika-derzhavnogo-komunalnogo-zakladu-zagalnoyi-serednoyi-osviti-rozroblenij-na-vikonannya-chastini-drugoyi-statti-26-zakon
Пропозиції та зауваження прймають до 23 лютого 2018 року на електронну адресу: v_bozhinskiy@mon.gov.ua.

21 лютого 2018 о 14:10 | Степчук О. І. | немає коментарів

Кабінетом Міністрів України оприлюднив постанову «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», яку прийняв від 11 січня 2018 року.
Цим документом передбачено підвищення з 1 січня 2018 року рівня оплати праці педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції.

Таке зростання забезпечується шляхом підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) певних категорій педагогічних працівників на 10 %.

5 лютого

21 лютого 2018 о 13:55 | Степчук О. І. | немає коментарів