Новий навчальний рік!
Населений пункт:
с. Слобідка
Адреса:
22433 Україна, Вінницька область, Хмільницький район, с.Слобідка, вул. Руданського, 95а
Телефон:
dissh@ukr.net

Структура навчального року

І семестр з 01.09.2024 по 27.12.2024                                                                       ІІ семестр з 13.01.2025 по 30.05.2025

Строки канікул

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Книга - одне з найбільших чудес світу, створених людиною. Книга - це мудрість минулих поколінь. Довіряючи всі свої знання і досвід книгам, люди навчилися зберігати їх. Справжніми зберігачами книг є бібліотеки. Попри повномасштабну війну, бібліотеки залишаються осередком нашої духовності та культурної ідентичності.
Сьогодні в нашій гімназійній родині відбулося свято "Посвята в читачі". В цей день учні 2 класу завітали у чарівний світ казки. Бібліотекар підготувала казкове свято, де діти розгадували загадки, уривки з казок, розпізнавали казкових героїв. Під час заходу учні урочисто дали обіцянку шанувати та берегти книги. А в кінці свята були посвячені у читачі нашої бібліотеки та отримали "Посвідчення читача" та цікаві книжки.

З 23 по 27 вересня стартував Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.
Протидія булінгу у закладах освіти – відповідальність кожного з нас!
Булінг – це не лише фізичне насильство, але й психологічне чи емоційне приниження, яке може залишити глибокі рани. Важливо пам'ятати, що кожен із нас може допомогти зупинити це явище, підтримуючи одне одного і не залишаючись осторонь.
Гімназія с. Слобідка – місце безпеки та взаємної поваги. Кожна дитина заслуговує на захищене та комфортне середовище для навчання й розвитку. Тож ми створюємо такі умови разом!

30 вересня о 21:45 | Гнатюк Н. В. | немає коментарів

Щорічно мільйони людей з усього світу об'єднуються задля спільної мети — зробити нашу планету чистішою. Всесвітній день прибирання — це глобальна ініціатива, яка спрямована на очищення довкілля від сміття та на підвищення екологічної свідомості серед населення.
Цього року учні, вчителі та члени учнівського самоврядування також активно долучилися до цієї важливої події. Спільними зусиллями ми зробили територію нашої школи та прилеглі ділянки, класи та свої робочі місця чистішими, показавши приклад відповідального ставлення до природи.
Дякуємо всім, хто долучився до акції! Разом ми можемо зробити світ чистішим і кращим для всіх.

27 вересня о 21:39 | Гнатюк Н. В. | немає коментарів
Стіна