Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 20 common:people_all_forms
Official name:
Гімназія с.Слобідка Іванівської сільської ради Вінницької області
EI type:
General education institution
Locality:
с. Слобідка
Address:
22433 Україна, Вінницька область, Хмільницький район, с.Слобідка, вул. Руданського, 95а
phone number:
dissh@ukr.net

17 червня 2024 року
о 09:00 у приміщенні гімназії відбудеться звіт
директора гімназії с. Слобідка

Структура навчального року

І семестр з 01.09.2023 по 29.12.2023                                                                       ІІ семестр з 15.01.2024 по 30.05.2024

Строки канікул

30 травня 2024 року в гімназії с.Слобідка відбулася благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ. На ярмарці були представлені роботи керівника гуртка "Декоративна робота по дереву" - Степчука Віктора Івановича та його вихованців. Виручені кошти у сумі 5200 грн будуть спрямовані на підтримку українського війська. Дякуємо кожному, хто долучився до доброї справи!
Покликання на відео:

31 травня о 12:57 | Гнатюк Н. В. | no comments

21 травня 2024 року на базі Іванівської спеціальної школи відбулися змагання Гімназіади з легкої атлетики між навчальними закладами Іванівської громади.
До складу збірної команди "АДРЕНАЛІН" входили учні 7- 9 класів: Гетманчук Микола, Костик Станіслав,
Кулик Анастасія, Коломієць Ангеліна, Гаврилюк Анастасія, Олисич Віталій, Яремчук Богдан, Бондаренко Веніамін, Парфенюк Яна та Гай Валерія.
У важкій напруженій боротьбі нашим спортсменам вдалося посісти почесне 3 місце. Костик Станіслав був нагороджений грамотою відділу освіти в номінації "Кращий учасник змагань з виду "БІГ 800 М".
Дівчата у виді "ЕСТАФЕТНИЙ БІГ 4Х100 М" посіли 2 місце!
Вітаємо наших юних легкоатлетів і бажаємо їм подальших успіхів та нових спортивних досягнень!

22 травня о 12:43 | Гнатюк Н. В. | no comments

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.
У цей день, 16 травня 2024 року, традиційний український одяг одягнули люди в 70 країнах світу. Також цього року гімназія с.Слобідка долучилася до Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ»

16 травня о 14:32 | Гнатюк Н. В. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.