Офіційне найменування:
Населений пункт:
с. Слобідка
Адреса:
22433 Україна, Вінницька область, Хмільницький район, с.Слобідка, вул. Руданського, 95а
Телефон:
dissh@ukr.net

Структура навчального року

І семестр з 01.09.2023 по 29.12.2023

ІІ семестр з 15.01.2024 по 30.05.2024

Строки канікул

31 березня для наших гімназистів пройшло мега насичено! Подорож до міста Ладижин, участь в обласних змаганнях з велотуризму, цікаві дистанції: велотріал, велокрос, фігурне водіння велосипеду та велоестафета! Цілий день на свіжому повітрі, в колі однодумців та в неймовірному драйві! Радіємо, бо маємо відмінні результати: І місце на комплексній дистанції.
У середній групі змагалися 7 команд із Ладижина, Шаргорода, Жмеринки, Іванівської і Ситковецької громад. У підсумку, наша команда "Адреналін" (Яремчук Богдан, Костик Ілля) чисто подолавши дистанції показала результат 3 хв 12 с, вигравши у фаворитів змагань - команди "КРОКУС" (Ладижин), 1 секунду та посіла 1 місце.
Вітаємо Бондаренка Веніаміна, який в особистому заліку на обласних змаганнях з велосипедного туризму посів 1 місце на дистанції "Фігурне водіння велосипеда", 3 місце - на дистанції "Крос". У підсумку на Комплексній дистанції (за сумою трьох) - 1 місце!
Вітаємо Яремчука Богдана, який в особистому заліку на обласних змаганнях з велосипедного туризму посів 1 місце на дистанції "Тріал", 2 місце - на дистанції "Фігурне водіння велосипеда". У підсумку на Комплексній дистанції (за сумою трьох) - 4 місце!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкоряти в майбутньому нові спортивні вершини!

26 березня до гімназії завітали: провідний інспектор відділу організації пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Хмільницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області лейтенант служби цивільного захисту Осетрова Ганна Олександрівна, головний інспектор відділу ОПР МРУ ГУ ДСНС України у Донецькій області капітан служби цивільного захисту Фоменко Ерік Юрійович, головний інспектор відділу організації пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Хмільницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області капітан служби цивільного захисту Ткаченко Наталія Григорівна.
Провели з учнями 1 - 9 класів "Урок безпеки". Розповіли дітям: правила пожежної безпеки, заборону спалювання сухої рослинності, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. Показали аварійно- рятувальний автомобіль та техніку, що є на озброєнні підрозділу.

20 березня - Всесвітній день казки. З нагоди свята у гімназії протягом дня було організовано та проведено цікаві заняття: «Казка вчить, як на світі жить» з цікавими різноманітними завданнями, "Вгадай казку" - з учнями 1-4 класів, виставка - "Мудрість чарівної казки". Разом з героями казок діти подорожували казковими стежками, читали вірші та пригадували загадки про улюблених героїв.
Дивлячись на дитячі посмішки та щасливі обличчя, розумієш – воно того варте! Один мудрець сказав: «Краса врятує світ!». Але уже на протязі століть панує істина проста: «Наш світ рятує доброта і віра у дива».

Стіна