Офіційне найменування:
Населений пункт:
с. Слобідка
Адреса:
22433 Україна, Вінницька область, Хмільницький район, с.Слобідка, вул. Руданського, 95а
Телефон:
dissh@ukr.net

Структура навчального року

І семестр з 01.09.2023 по 29.12.2023

ІІ семестр з 15.01.2024 по 30.05.2024

Строки канікул

23.04.2024 в Козятині відбулися змагання Пліч-о-пліч зі спортивного орієнтування між командами ЗЗСО Хмільницького району, в яких взяли участь 58 учасників із 5 команд. Змагання проходили на двох дистанціях: «За вибором» та «У заданому напрямку». Іванівську громаду представляла команда гімназії с. Слобідка, вихованці гуртка "Велосипедний туризм": Бондаренко Михайло, Година Максим, Груша Марія, Завірюха Анастасія, Король Владислав, Король Дарина, Король Софія, Костик Ілля, Костик Назар, Нестерук Вікторія, Рабишен Дмитро та Співак Юлія. Після підбиття підсумків команда гімназії с.Слобідка зайняла 2 місце. Вітаємо учасників з успішним виступом на змаганнях!

Земля – спільний дім для всього людства, де створені фантастичні умови, що дозволяють людям радіти та насолоджуватись життям. До Всесвітнього дня Землі впродовж дня у нашому закладі діти виконували різноманітні цікаві завдання, щоб нагадати про те, що планета, яка дарує нам життя, унікальна й має потребу у захисті і турботі.
З учнями початкових класів була проведена "Вікторина до Всесвітнього дня Землі" це була захоплююча пригода поділена на чотири етапи. 1 етап - Сонячна система, 2 етап - Земля планета сонячної системи, 3 етап - Материки і океани, 4 етап - Україна на планеті Земля. Діти отримували за правильні відповіді титул.
Ці заходи не лише сприяли формуванню екологічної свідомості серед учнів, але й надихнули на активну діяльність для збереження навколишнього середовища. День Землі - це час пам'ятати про важливість природи та нашої відповідальності перед нею.

В цей нелегкий час, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є. Гімназія с. Слобідка, батьки та учні щиро дякують Благодійному Фонду Миколи Філонова "Український Альянс" за надану допомогу продуктами харчування. Таким чином було вирішено проблему з покращення повноцінного раціону харчування учнів.
І хочемо ще раз подякувати Благодійному Фонду Миколи Філонова за вашу підтримку, за ваші щирі і чуйні серця. За те, що ви не стоїте осторонь проблем сьогодення. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею.

Стіна